pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 21 lipca 2021
  • wyświetleń: 1492

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą. Mundurowi w OSW Łąka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

19 lipca na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Łące zainaugurowano kolejny turnus obozu wypoczynkowego z udziałem dzieci. To również kolejna okazja do popularyzacji akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". W tym celu najmłodszych wczasowiczów ponownie odwiedził funkcjonariusz policji w towarzystwie funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie.

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą. Policjanci w OSW Łąka - 21.07.2021 · fot. KPP Pszczyna


Funkcjonariusze pszczyńskiej policji i straży pożarnej po raz kolejny odwiedzili najmłodszych wczasowiczów spędzających wakacje nad zbiornikiem w Łące. Przypomniano o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą i odpowiedzialnego spędzania czasu wolnego. Zaprezentowano również najskuteczniejsze sposoby udzielania pomocy tonącemu. W ramach działań bezpieczne wakacje popularyzowano akcję "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" oraz konkurs organizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji pt. "Artystyczny przeWODNIK" promujący bezpieczne przebywanie nad wodą.

ar / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj