pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 czerwca 2021
  • 14 czerwca 2021
  • wyświetleń: 5495

[WIDEO] Miedźna zapoczątkowała bajkowy challenge dla Filipka!

Ruszył Bajkowy Challenge dla Filipka Cholewy! Z okazji Dnia Dziecka urzędnicy gminy Miedźna wystartowali z nowym wyzwaniem pomocowym. - I Ty możesz pomóc! Zróbmy małą rzecz, która jest dla chłopca nieosiągalna, wierząc, że po terapii genowej będzie skakać i bawić się z nami - zachęcają pomysłodawcy. W challenge'u wzięli już udział pracownicy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miedźnej!Aby wziąć udział w challenge, wystarczy założyć bajkowy strój, nagrać filmik i wysłać radość oraz uśmiech światu! Jeżeli uda ci się bajkowo przebrać i nagrać film, koniecznie zasil skarbonkę pomocową Filipka Cholewy!

Pomysłodawcy mają nadzieję, że akcja rozszerzy się na całą Polskę! Są już pierwsi nominowani!

Pracownicy Gminy Miedźna zaprosili do wzięcia udziału w tym wyzwaniu urzędników ze Starostwa Powiatowego w Pszczynie, pracowników Zespołu Oświaty i Wychowania w Miedźnej zs. w Woli, a także pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Miedźnej zs. w Woli.

W challenge udział wzięli też pracownicy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miedźnej zs. w Woli! Zobaczcie sami!:Filipka możemy wesprzeć w każdej chwili, wpłacając pieniądze na skarbonkę w serwisie siepomaga.pl:

ar / pless.pl, źródło: UG Miedźna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.