pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 maja 2021
  • wyświetleń: 7672

Dachowanie na DK-1 w Piasku. Policja szuka świadków zdarzenia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Pszczyńscy policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 29 kwietnia na DK-1 w Piasku. Kierujący Renault Twingo został zmuszony do gwałtownego hamowania przez kierującego białą lub srebrną osobówką typu combi, a następnie dachował. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie.

Zdarzenie miało miejsce o godzinie 19.10 na drodze krajowej nr 1 na pasie w kierunku Katowic. Kierujący białą lub srebrną osobówką typu combi z nieznanych przyczyn zaczął zmieniać pas z prawego na lewy, podczas gdy lewym pasem jechał pojazd Renault Twingo. Kierowca Renault, by uniknąć zderzenia, gwałtownie zahamował, zmieniając kierunek jazdy, przez co stracił panowanie nad pojazdem, a następnie dachował.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, proszony jest o kontakt z KPP Pszczyna: tel. kontaktowy 112 lub 47 855 22 00 lub z najbliższą jednostką policji.

Loading...

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj