pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 października 2020
  • wyświetleń: 9295

[WIDEO] Łukasz Piszczek komentuje niebezpieczne zachowanie na drodze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Łukasz Piszczek" podaj

Policja opublikowała materiał filmowy w ramach kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka". To niebezpieczne zachowanie na drodze komentuje Łukasz Piszczek - piłkarz, który przez wiele lat reprezentował drużynę Polski w międzynarodowych zawodach."Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka" - to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe.

Tym razem niebezpieczne zachowanie na drodze komentuje Łukasz Piszczek - polski piłkarz, który w latach 2007-2019 reprezentował kadrę narodową, obecnie występujący na pozycji obrońcy w niemieckim klubie Borussia Dortmund. Sportowiec mówi zdecydowane NIE zachowaniu kierowcy, który mimo podwójnej linii ciągłej i przejścia dla pieszych wyprzedza inny samochód, omal nie doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo kierowcą osobówki.

- Liczymy na dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowcy, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze - komentują mundurowi.

BM / pless.pl, źródło: KMP Tychy

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Łukasz Piszczek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Łukasz Piszczek" podaj