pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 1 kwietnia 2006
  • wyświetleń: 7284

Szkoła tańca w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj

Prima aprilis:

Doczekaliśmy się, w Pszczynie powstanie profesjonalna szkoła tańca. Swoją siedzibę będzie miała przy ulicy Stefana Batorego w budynku byłego przedszkola. Obecnie budynek jest remontowany, szkoła znajdzie się na I piętrze.

Już podczas wakacji chętni będą mogli trenować taniec. Instruktorami będą sami zawodowcy, z dużym doświadczeniem. Jak udało nam się dowiedzieć początkowo będą prowadzone zajęcia z tańca towarzyskiego i salsy.

W ramach tańca towarzyskiego realizowany będzie Światowy Program Taneczny, czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne zarówno na eleganckim przyjęciu jak i na zabawie weselnej. Będą to tańce standardowe i latynoamerykańskie.

Zajęcia z salsy planowane są solo i w parach. Te solo będą tylko dla Pań. Właściciel szkoły tańca ma zamiar wprowadzić z czasem także zajęcia z tańca irlandzkiego, Flamenco czy Funky Jazz. Wszystko w dużej mierze zależeć będzie od zainteresowania samych uczestników.

A.O. / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Prima aprilis na pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj