pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 1 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 9128

Ich Troje nagra teledysk w Pszczynie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj

Prima aprilis:

Zespół Ich Troje nie tylko zaśpiewa w Pszczynie podczas największej imprezy plenerowej w mieście, ale również nagra tutaj teledysk. Klip powstanie podczas koncertu i poza samymi muzykami uwiecznione zostaną na nim osoby z widowni.

Michał Wiśniewski, Ich Troje
Michał Wiśniewski 21 sierpnia nagra w Pszczynie teledysk. · fot. Andrzej Zaborowski, www.michalwisniewski.pl


Występ w Pszczynie jest jednym z kilku, które grupa wykona w ramach trasy z okazji 20-lecia, ale to właśnie "perła Górnego Śląska" posłuży Michałowi Wiśniewskiemu jako plener do nagrania teledysku do piosenki "Prawo do gwiazd".

O wyborze Pszczyny zadecydować miał osobisty sentyment wokalisty do naszego regionu, do którego często powraca. - W wideoklipie chcemy przedstawić zamek, park, rynek, żubry, a przede wszystkim pszczynian, twarze mieszkańców. Operatorzy kamer będą się przemieszczać pomiędzy widzami, tworząc w ten sposób filmowy obraz fanów Michała - czytamy w komunikacie, który otrzymaliśmy od zespołu.

Ich Troje jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny muzycznej. Przez 20 lat na ich koncerty przychodziły rzesze fanów, które razem z charyzmatycznym liderem - Michałem Wiśniewskim - wykonywały najpopularniejsze przeboje, takie jak: "Powiedz", "Keine Grenzen" czy "A wszystko to...". W tym roku zespół zawita do Pszczyny i już wcześniej zapowiedział, że z tej okazji przygotuje kilka niespodzianek. Jedną już zatem znamy.

Przypomnijmy, że Pszczyna nie po raz pierwszy pojawi się w teledysku. Nie tak dawno zespół discopolowy Showman nakręcił w naszym mieście teledysk do utworu "Czika" - więcej na ten temat znajdziecie w artykule: wiadomosci.pless.pl/41750-tv-disco-polo-krecone-w-pszczynie

new, BM / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Prima aprilis na pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj