pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 1 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 12423

W budynku ING będzie... bank

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj

Prima aprilis :)

Nie KFC i nie Pizza Hut, ale Bank Zachodni WBK będzie miał siedzibę w budynku przy rynku, z którego do niedawna korzystał... bank ING. Przygotowania do przeprowadzki już się rozpoczęły.

Bank Śląski, ING, Bankowa, rynek, kamienica
Do dawnej siedziby banku ING wprowadzi się BZ WBK. · fot. pless.pl


chuck norris
Uroczyste otwarcie nowej siedziby uświetni wizyta Chucka Norrisa - twarzy banku.


Rozmowy właściciela kamienicy z dużymi sieciami gastronomicznymi zakończyły się fiaskiem. Jak się okazało, Pszczyna jest za małym miastem, by restauracje chętnie otwierały tu nowy lokal.

Przekonał się jednak do niego Bank Zachodni WBK, dla którego przeprowadzka oznacza przeniesienie kilku rzeczy z drugiej strony ulicy i czynsz niższy niż dotychczas.

Wiele wskazuje na to, że uroczyste otwarcie nowej siedziby w czerwcu uświetni Chuck Norris. Aktor jest twarzą banku i w tym czasie będzie przebywał w naszym kraju, nagrywając nowe reklamy dla banku.

Dobra wiadomość jest i dla tych osób, które oczekiwały, że przy rynku pojawi się nowa restauracja. Otóż w obecnej jeszcze siedzibie BZ WBK swój punkt pod koniec roku otworzy sieć Sphinx.

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Prima aprilis na pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj