pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 1 kwietnia 2004
  • wyświetleń: 5094

Kwarantanna w Chrobrym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Prima aprilis:

Na niecodzienny żart pozwolili sobie dzisiaj (1 kwiecień) uczniowie 4c z Chrobrego. Jeszcze przed rozpoczęciem zajęć lekcyjnych, na głównym wejściu do Liceum umieścili obwieszczenie o kwarantannie.

"Zgodnie z decyzją Ministra Zdrowia placówka szkolna zostaje obięta kwaratanną i zamknięta do odwołania. Decyzja ta motywowana jest rozwojem nowego szczepu bakterii kujonus przesadus. Wszystkie osoby, które miały kontakt z placówką w ciągu ostatniego ćwierćwiecza proszone są o zgłoszenie się w najbliższej lecznicy w celu przeprowadzenia dezynfekcji - wchodzisz na własną odpowiedzialność."

Na obwieszczenie szybko zareagował dyrektor szkoły. Umieszcił informację o zakazie opuszczania placówki do 3 kwietnia, z powodu... kwarantanny.

ups / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj