pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 1 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 17986

Ciotka Berta zastąpi Wujka Franka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj

Prima aprilis:

Wujka Franka zastępuje Ciotka Berta. To rezultat nacisków, którym został poddany właściciel serwisu ogłoszeniowego przez Koło Gospodyń Wiejskich w Czarkowie.

Ciotka Berta zastąpi Wujka Franka


"Z uwagi na rolę kobiet w życiu społecznym i kulturalnym powiatu pszczyńskiego sprzeciwiamy się nierówności płci, dyskryminacji kobiet i domagamy się żeńskiego odpowiednika serwisu ogłoszeniowego Wujek Franek. (...) Jeśli warunek nie zostanie spełniony, będziemy zmuszone do walczenia o nasze prawa, organizując pikietę, a nawet interweniując w Europejskim Trybunale Sprawiedliwości" - brzmi fragment listu nadesłanego w tym tygodniu do firmy pless intermedia przez Koło Gospodyń Wiejskich w Czarkowie.

Wyprzedzając ewentualne zgromadzenia oraz niesnaski firma pless intermedia z początkiem tego miesiąca zdecydowała się uruchomić żeński odpowiednik serwisu wujekfranek.pl. Od dnia dzisiejszego ogłoszenia drobne będą dostępne pod adresem www.ciotkaberta.pl target=_blank class=dodaj>www.ciotkaberta.pl.

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Prima aprilis na pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj