pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 1 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 12632

Baywatch nad Łąką - trwa nabór na...

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj

Prima aprilis:

W Pszczynie tego lata będziemy mieli Ośrodek Sportów Wodnych - to pewne, a teraz wygląda jeszcze na to, że również "Słoneczny Patrol". MORiS ogłosił konkurs na ratowniczki.

Baywatch nad Łąką - trwa nabór na...
Taki obrazek przyciągnie wielu mężczyzn nad łącki akwen.


Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu postawił wszystkim kandydatkom bardzo wysokie wymagania... i to dosłownie. Dziewczyny, które chcą zostać ratownikiem wodnym muszą mieć co najmniej 170 cm wzrostu, a także - co już wywołuje kontrowersje wśród wielu kobiet, mniejsze wśród mężczyzn - blond włosy.

Zaprezentowany został także strój, w którym zobaczymy ratowniczki. Ma to być jednoczęściowy stroj kąpielowy w kolorze czerwonym. Ten nie bez powodu przypomina skąpy ubiór Pameli Anderson ze "Słonecznego patrolu", MORiS świadomie wzoruje się na słynnym serialu.

Atrakcyjne ratowniczki mają przyciągać turystów. Ale to rzekomo nie jedyny powód. W Miejskim Ośrodku Rekreacji i Sportu słyszymy, że zwracające na siebie uwagę panie, mają również podnieść świadomość, że w tym miejscu możemy czuć się bezpiecznie.

- Wierzymy, że nasze piękne pszczyńskie ratowniczki zmotywują wszystkich nie umiejących pływać do przyjścia nad akwen i nauki pływania - usłyszeliśmy w odpowiedzi.

Ośrodek Sportów Wodnych ruszy już w tym roku. Ile osób przyciągnie i jak będzie się prezentował z pięknymi ratowniczkami, sprawdzimy sami. Już dziś zapowiadamy fotorelację z tego miejsca.

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Prima aprilis na pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Prima aprilis na pless.pl" podaj