pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 9 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1024

Masz pomysł? Zgłoś go do "Kulturalnego Wydobycia"!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

"Kulturalne Wydobycie" to konkurs wspierający realizację społeczno-kulturalnych pomysłów mieszkańców i mieszkanek gminy Suszec. W ramach "Kulturalnego Wydobycia", mieszkańcy i mieszkanki mogą realizować swoje pomysły na działania z zakresu animacji kultury, aktywizacji społecznej, edukacji czy rekreacji, związane z wszystkimi dziedzinami kultury oraz sztuki, skierowane głównie do sołeckiej i gminnej społeczności.

gok suszec, sala widowiskowa
Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu · fot. GOK Suszec


Jeśli masz pomysł na ciekawe wydarzenie - koncert, wystawę, warsztaty, spotkania lub inne działania kulturalno-społeczne, przyjdź do suszeckiego GOKu! Organizatorom konkursu bardzo zależy, aby zaczęły się realizować Twoje "kulturalne" marzenia - Ty wiesz najlepiej, czego Ci brakuje, jak chcesz spędzać wolny czas i co warto zorganizować w Twojej okolicy. Dlatego GOK Suszec zapewnia wsparcie organizacyjne i dofinansowanie na realizację Twojego pomysłu do kwoty 8 000 złotych!

Organizatorzy podkreślają, że w tym roku szczególnie ważne dla nas jest, aby pamiętać o społecznych i kulturalnych potrzebach całej gminnej społeczności - również osób, dla których z różnych powodów udział w wydarzeniach jest trudny. GOK zachęca do zaproszenia do udziału w Waszych pomysłach seniorów, maluchy i ich rodziców, osoby z niepełnosprawnościami i ich rodziców/opiekunów, ludzi, którzy z różnych powodów rzadko spędzają czas z innymi.

Chcesz zgłosić swój pomysł?

Wypełnij kartę pomysłu dostępną na stronie www.kulturasuszec.pl i prześlij ją lub dostarcz do biura GOK w Suszcu do 25 czerwca 2021 roku.

Masz pytania lub wątpliwości? Nie wiesz, jak poprawnie wypełnić formularz konkursowy? Wszelkich informacji udzielają Agnieszka Zielonka-Mitura oraz Łukasz Żydek, telefonicznie: 32 212 44 91 wew. 21, mailowo: aga@kulturasuszec.pl / lukasz@kulturasuszec.pl, osobiście (po wcześniejszym umówieniu się).
Konkurs jest organizowany w ramach projektu "Kulturalne Wydobycie 2.0" i dofinansowano go ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2021".

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj