pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 4 marca 2021
  • wyświetleń: 3156

Kobiety Goczałkowic - konkurs na Dzień Kobiet

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju zaprasza do udziału w konkursie "Kobiety Goczałkowic". Do wygrania są karty podarunkowe do restauracji Kapias!

kobiety goczałkowic


Już za kilka dni będziemy obchodzić międzynarodowy Dzień Kobiet. Święto Pań, które po raz pierwszy było obchodzone w 1909 r. w Stanach Zjednoczonych odgrywa wyjątkową rolę w życiu kulturalnym i społecznym wszystkich Polek i Polaków. Z tej okazji organizuje się różnorodne atrakcje, spotkania i wydarzenia, która mają na celu uhonorować płeć piękną.

Niestety, 2021 rok naznaczony jest kolejnym rokiem pandemii, dlatego Gminny Ośrodek Kultury postanowił zaprosić do udziału w wyjątkowym quizie wiedzowym "Kobiety Goczałkowic".

Każde z 12 pytań to trzy hasła-wskazówki, które podpowiedzą, o kogo pytamy (przypominamy, że pytamy o kobiety w różny sposób związane z Goczałkowicami, żyjące tu i teraz lub związane z naszą miejscowością).

Poprawne odpowiedzi należy przesłać do 8 marca na adres mailowy gok@goczalkowicezdroj.pl. Spośród poprawnie nadesłanych odpowiedzi rozlosujemy atrakcyjne nagrody: dwie karty podarunkowe na kwotę 150 zł do restauracji "Kapias", ważne do końca 2021 r. Konkurs skierowany jest dla wszystkich zainteresowanych (nie tylko samych pań!).

Zaczynamy od czegoś prostego:

1. Gmina, wójt, samorząd
2. Kultura, rada gminy, emeryci
3. Książki, uczelnia, profesura
4. Honorowy obywatel, zespół folklorystyczny, konkursy kulinarne
5. Bohaterka, ii wojna światowa, śmierć
6. Nauczyciel, rada gminy, zespół "goczołki"
7. Biblioteka, odznaka honorowa "zasłużonych dla kultury", dyrektor
8. Parafia, muzyka, dyrygent
9. Święta, kościółek, lipec
10. Nagroda nobla, ulica, wiersze
11. KGW, taniec "sroka", film "magnat"
12. Rzeźba, uzdrowisko, łania

Więcej na stronie www GOK Goczałkowice: gok.goczalkowicezdroj.pl/aktualnosc-28274-dzien_kobiet_konkurs_wiedzowy_kobiety.html

ar / pless.pl, źródło: GOK Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj