pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 27 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2579

Czechobiznes znów do licytacji! Tym razem z zapałkami i dla Filipka

Wersja czechowicka gry planszowej Eurobiznes powraca na charytatywną licytację. "Czechobizness" pomógł już kilkukrotnie Maciusiowi Cieślikowi, który niedawno otrzymał terapię genową wartą 9,5 miliona złotych. Wszystko dzięki naszym wielkim sercom! Teraz również Filipek Cholewa z gminy Pszczyna walczy o ten sam lek. Możemy mu pomóc, licytując unikatowe przedmioty, takie jak gra, do której dołączono czechowickie zapałki!

Czechobiznes, Eurobiznes, zapałki
Czechobiznes po raz kolejny zasili zbiórkę na najdroższy lek świata! · fot. Natalia Modrzewska / Bohaterowie Maciusia dla Fili


Do wylicytowania jest Eurobiznes - wersja czechowicka wraz z kilkoma pudełkami czechowickich zapałek. Po planowanym zamknięciu fabryki każde pudełko będzie na wagę złota, więc warto skorzystać z okazji, by zdobyć zapałki na pamiątkę!

Czechobiznes, Eurobiznes, zapałki
Do wylicytowania są także czechowickie zapałki! · fot. Natalia Modrzewska


Cena wywoławcza zestawu wyniosła 100 zł, ale kwota zaproponowana przez licytujących przekroczyła już 400 złotych! Aukcja potrwa do 30 stycznia do godziny 20.00. Aby przejść do grupy licytacyjnej na portalu Faceboook - kliknij tutaj. Następnie poszukaj aukcji, zjeżdżając w dół tablicy lub wpisz w wyszukiwarkę hasło "czechowicki Eurobusiness".

ar / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.