pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Najpopularniejsze

  • 30 maja 2021
  • wyświetleń: 1494

Natalia Mach z minimum kwalifikacyjnym na ME U23

Podczas Grand Prix Gliwic które odbyło się w miniony czwartek, 27 maja zawodniczka trenera Marka Bieli Natalia Mach uzyskała wartościowy wynik w trójskoku - 13,25m, który jest równocześnie wypełnieniem wskaźnika na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy U-23(13,15m).

Natalia Mach z minimum kwalifikacyjnym na ME U23
Natalia Mach z minimum kwalifikacyjnym na ME U23 · fot. Marek Biela


Zawody początkowo miały się odbyć w norweskim Bergen, jednak w zeszłym tygodniu European Athletics ogłosiło, że Norwegia - ze względu na duże obostrzenia wjazdowe dla obcokrajowców - musi zrezygnować z goszczenia mistrzostw. Teraz władze europejskiej lekkoatletyki poinformowały, że zawody zostaną przeniesione do Tallinna. Wbrew wcześniejszym doniesieniom termin zawodów nie zmieni się - odbędą się one od 8 do 11 lipca. Areną będzie stadion Kadrioru.

Na dzień dzisiejszy Natalia Mach jest jedyną zawodniczka konkurencji skoków z minimum na MME. Uzyskany wynik plasuje ją w ścisłej europejskiej czołówce w tej kategorii.

mp / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.